Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Na początek sezonu jesiennego w I LIDZE spotkał się mistrz wiosny drużyna ABC PARKIETY z mistrzem II LIgi i beniaminkiem ekipą SPIE AGIS. Mecz zaczął się wyjątkowo ciekawei i niespodzianka wisiała w powietrzu. Na trafienia Pawła Kasprzaka, Grzegorz Zimoląga i Grzegorza Bijaka odpowiedzieli w drużynie ABC Adam Warda i Grzegorz Spytek. Mistrz do przerwy przegrywał z beniaminkiem i a ten radził sobie wyśmienicie. Było to bardzo szybkie spotkanie i sytuacje po obu stronach. W kolejnej odsłonie jednak Panowie z ABC przejęli inicjatywę. Był to wieczór doskonale podającego Grzegorza Spytka, który oprócz pięciu asyst dołożył jeszcze w drugiej połowie kolejnego gola. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 8:4 ale brawo za postawę dla drużyny Spie Agis. Mieli najtrudniejszego przeciwnika już na początek.

W drugim spotkaniu stanęly naprzeciw siebie dwie drużyny beniaminków. IDEA BANK i firma KaWuCha. Lepiej od poczatku prezentowała się ta pierwsza jednak w bramce KaWuCha tego dnia stał świetnie dysponowany Sebastian Koziński. Na przerwę po trzech trafieniach ze strony Idea Banku zawodnicy KaWuChy zeszli z jednym trafieniem Tomasza Rzepy. Po zmianie stron był już to festiwal Idea banku a w szczególności Rafał Kaima ( w sumie 6 bramek i dwie asysty oraz Pawła Kowalskiego (3 gole i dwie asysty). Po drugiej stronie najlepszym graczem był bramkarz. Tego dnia Sebastian Koziński wyczyniał cuda jednak nie uchronił drużyny przed sromotną porażką. To był ich zdecydowanie gorszy dzień. Ostatecznie 11:5 dla drużyny IDEA BANK.

Trzeci mecz to już piłkarski klasyk. Ekipy PLUS'A i KOKOSCHKI zawsze dostarczają wiele emocji. Stosunek do tej pory raczej na korzyść tej pierwszej. Kokoschce zawsze było pod górę z Plus'em. Zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami. W 7' Tomasz Nowocień a 9' Mateusz Tietz i było już 2:0 dla Plusa. Do przerwy 3:1. Było to bardzo szybkie spotkanie, pełne męskiej walki na pograniczu faulu. W drugiej połowie popis dali Maciej Markuszewski i Maciej Szafrański z Kokoschki. W ostatniej minucie ten drugi zapewnił prowadzenie swojej drużynie. W ciągu ostatniej minuty mimo przewagi jednego zawodnika drużyna Plusa nie zdołała już zdobyć bramki wyrównującej. Pierwszy mecz w tym sezonie dla drużyny Kokoschka. Wynik 5:4