Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Na początek sezonu jesiennego w I LIDZE spotkał się mistrz wiosny drużyna ABC PARKIETY z mistrzem II LIgi i beniaminkiem ekipą SPIE AGIS. Mecz zaczął się wyjątkowo ciekawei i niespodzianka wisiała w powietrzu. Na trafienia Pawła Kasprzaka, Grzegorz Zimoląga i Grzegorza Bijaka odpowiedzieli w drużynie ABC Adam Warda i Grzegorz Spytek. Mistrz do przerwy przegrywał z beniaminkiem i a ten radził sobie wyśmienicie. Było to bardzo szybkie spotkanie i sytuacje po obu stronach. W kolejnej odsłonie jednak Panowie z ABC przejęli inicjatywę. Był to wieczór doskonale podającego Grzegorza Spytka, który oprócz pięciu asyst dołożył jeszcze w drugiej połowie kolejnego gola. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 8:4 ale brawo za postawę dla drużyny Spie Agis. Mieli najtrudniejszego przeciwnika już na początek.

W drugim spotkaniu stanęly naprzeciw siebie dwie drużyny beniaminków. IDEA BANK i firma KaWuCha. Lepiej od poczatku prezentowała się ta pierwsza jednak w bramce KaWuCha tego dnia stał świetnie dysponowany Sebastian Koziński. Na przerwę po trzech trafieniach ze strony Idea Banku zawodnicy KaWuChy zeszli z jednym trafieniem Tomasza Rzepy. Po zmianie stron był już to festiwal Idea banku a w szczególności Rafał Kaima ( w sumie 6 bramek i dwie asysty oraz Pawła Kowalskiego (3 gole i dwie asysty). Po drugiej stronie najlepszym graczem był bramkarz. Tego dnia Sebastian Koziński wyczyniał cuda jednak nie uchronił drużyny przed sromotną porażką. To był ich zdecydowanie gorszy dzień. Ostatecznie 11:5 dla drużyny IDEA BANK.

Trzeci mecz to już piłkarski klasyk. Ekipy PLUS'A i KOKOSCHKI zawsze dostarczają wiele emocji. Stosunek do tej pory raczej na korzyść tej pierwszej. Kokoschce zawsze było pod górę z Plus'em. Zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami. W 7' Tomasz Nowocień a 9' Mateusz Tietz i było już 2:0 dla Plusa. Do przerwy 3:1. Było to bardzo szybkie spotkanie, pełne męskiej walki na pograniczu faulu. W drugiej połowie popis dali Maciej Markuszewski i Maciej Szafrański z Kokoschki. W ostatniej minucie ten drugi zapewnił prowadzenie swojej drużynie. W ciągu ostatniej minuty mimo przewagi jednego zawodnika drużyna Plusa nie zdołała już zdobyć bramki wyrównującej. Pierwszy mecz w tym sezonie dla drużyny Kokoschka. Wynik 5:4

Rozegrano również zaległy mecz pomiędzy drużyną BENEFIT SYSTEMS a FURDUNCIO BRASIL. Nikt nie spodziewałby się chyba takiego obrazu gry po tym co pokazali do tej pory zawdonicy Furduncio. Do przerwy wyraźne prowadzenie drużyny Benefit. Na wyróżnienie zasłużył Krystian Pikuła, strzelec trzech goli. Dwa były wyjątkowej urody a jedna strzelona przeciwnikom z własnego pola karnego! Po przerwie zarówno poczatek jak i koniec również dla tej ekipy. Zaczął Zbyszek Hanszke a na sam koniec dwa trafienia dołożył niezawdny Marcin Fotyga. Ostatecznie 8:0 dla Benefit Systems.