Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwsze spotkanie tego wieczoru rozgrywane było przy lekko padającym deszczu. Jednak dla drużyn Benefit Systems i Idea Banku nie stanowiło to najmniejszego problemu. Ostro rozpoczęli Panowie z Benefitu. Marcin Fotyga wracający po kontuzji do swojej optymalnej dyspozycji szalał tego wieczora. Już w 6 minucie strzelił trzecią bramkę. W tym momencie zapowiadało się ostre bicie. Wydawało się, że brak rezerwowego w drużynie Idei spowoduje, że posypią się bramki. Panowie z Idea Banku po kilku minutach jednak się otrząsnęli. W 8 minucie do syiatki trafił Paweł Kowalski. Do przerwy jednak wynik 6:1. Po zmianie stron był to już lepszy mecz w wykonaniu bankowców. Dużo strzelali jednak Mateusz Latuszek wybrawiał cuda a i  kilka razy zabrzęczał słupek. Z drugiej strony kolejne bramki dorzucił Marcin Fotyga. Wynik przypieczętował Krystian Pikuła w 40 minucie. Ostatecznie 9:2 dla Benefit Systems.

W dugim meczu tego dnia spotkały się utytułowana drużyna ABC Parkiety z beniaminkiem Furduncio Brasil. Panowie z Brazylii na rozgrzewce pokazali już kilka ciekawych zagrań i mecz był ogromną zagadką. Niesamowicie zaczęli zawodnicy Furduncio. Abc nie spodziewało się chyba takiego przeciwnika. Do przerwy było 3:1 dla beniaminka a hat-trickiem popisał się Rafael Andrade. Ostatnia bramka po pięknym długim podaniu Luciano Sant'Any. Grzegorz Spytek z ABC nie pozwolił do przerwy zejść drużynie bez zaliczki bramkowej. Po przerwie Panowie z ABC wzięli się do roboty i mecz był na pograniczu faulu. Grzegorz Spytek w połączeniu z Łukaszem Krupą wykonali piękną robotę. Druga połowa takim samym bilansem ale dla ABC dlatego podział punktów musiał zadowolić obie ekipy. Wynik 4:4

W kolejnym spotkaniu pomiędzy drużyną Plus a Kawucha faworytem bili Ci pierwsi. Kawucha w poprzednim spotkaniu poczyła gorycz porażki. Mecz jednak był bardzo wyrównany. W pierwszeł połowie bramka za bramkę. Tomasz Nowocień (hat-trick) dla Plusa oraz Piotr Mroczek i Dawid Bojanowski dla Kawuchy. W drugiej odsłonie zaczęła się ostra walka. Posypały się kary minutowe dla graczy Plusa. Wielokrotny mistrz nie spodziewał się takiej postawy beniaminka. Plus zdobył jednak dwie zaskakujące i bardzo efektowne bramki po uderzeniach głową. W 35 minucie zrobiło się nerwowo i bramkarz ekip Plus osłabił swoją drużynę po czerwonej kartce. Panowie z Kawuchy byli bliscy wyrównania jaednka na koniec pogrązył ich Andrzej Pobocha. Wynik końcowy 6:5 dla Plusa któremu udało się szczęsliwie dowieźć wynik do końca.

Ostatni mecz to pojedynek Kokoschki z dobrze dysponowanym beniaminkiem Spie Agis. W tym spotkaniu padło mało bramek. Drugi raz z rzędu beniaminek zaprezentował się bardzo dobrze jednak w ciągu dwóch kolejek trafił na bardzo wymagających przeciwników. Do przerwy 1:1 po trafieniach Marcina Dębickiego i Grzegorza Bijaka. Mecz był bardzo wyrównany również w drugiej połowie. Przesądziły bramki strzelone przez Maciej Markuszewskiego i Macieja Gwardę. W dwrugim spotkaniu o punkty Kokoschka wygrywa nieznacznie a i Spie Agis prezentuje się bardzo dobrze. 3:1 dla bardziej doświadczonej ekipy Piotra Wiśniewskiego.