Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwsze spotkanie tego wieczoru. Stanęli naprzeciw siebie lider, firma KOKOSCHKA i wybiegany Benefit Systems. Zaczęli zdecydowanie lepiej to spotkanie Ci dudzy. Dwa trafienia. Już w 5' i 6 minucie. Zbigniew Hanszke w porozumieniu z Albertem Pączkiem. Benefit zakończył pierwszą połowę z dwubramkową przewagą. W kolejnej odsłonie liderowi szło już lepiej. Trafiali Markuszewscy i Osiński. Mimo nieprzegranej drugiej połowy budowalańcy nie odrobili straty i mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla Benefitu. W tym formę odbudowywuje Marcin Fotyga.

W drugim spotkaniu zagrał mistrz wiosny ekipa ABC Parkiety z drugą drużyną II ligi poprzedniego sezonu, bankowcami z Idea Bank. Pierwsze pięć minut zapowiadało sromotną porażkę beniaminka. było już 3:0. Katem był Grzegorz Spytek. Panowie z Idea trochę ochłonęli i zdobyli bramkę w ostatniej minucie. Po przerwie za ciosem poszedł Rafał Kaim i dorzucił kolejne dwie bramki. W 36 minucie wyjątkowej urody w samo "okno". Abc jednak nie pozostało dłużne. Trafił Spytek i Krupa. W 37 minucie po faulu trafienie z rzutu karnego dorzucił Filip Zając dla Idei. Podsumował mecz w ostatniej minucie Adam Warda i ABC wygrało 6:4. Chyba Panowie z Idei przestraszyli się mistrza a okazało się, że nie taki diabeł straszny.... ;)

Trzeci pojedynek to spotkanie firm KaWuCha i Spie Agis. obie do tej pory bez punktów. Obu drużynom niewiele brakowało w pierwszych spotkaniach. Mocno zaczęła ekipa Spie. To był wieczór Grzegorza Bijaka. Już w pierwszej minucie trafił do bramki przeciwnika. Takie coś może odebrać ochotę do gry. Do przerwy trafił jeszcze raz G.Bijak, odpowiedział Michał Żołnowski ale do szatni Paweł Kasprzak dla Spie. W drugiej połowie podobny obraz gry ale już dwie bramki dla KaWuChy. Wydawało się, że bardzo ucierpiał w jednym starciu zawodnik tej drużyny ale obyło się bez kontuzji. Grzegorz Bijak dołożył dwa trafienia, jedno Paweł Kasprzak i mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Spie Agis.

Ostatni mecz tego wieczoru to prawdziwa Tiki-Taka. Mecz bardzo szybki i widowiskowy. Drużyna Plusa i Furduncio Brasil. Bardzo wyrównana pierwsza połowa ale i jak cały mecz bardzo ostra. Sporo zagrań na poraniczu faulu. Po dwóch trafieniach dla beniaminka bramkę kontaktową strzelił Mateusz Tietz. Mecz należał jednak do Rafaela Andrady. 6 goli i jedna asysta. Mecz zakończył się zwycięstwem beniaminka nad osłabioną brakiem etatowego bramkarza drużyną Plusa. 7:3