Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pojedynek firmy EUROCASH z VIENNA LIFE był to mecz jak przystało na miarę fianłu. Obie ekipy podeszły do spotkania spokojnie i zachowawczo. Lepiej rozpoczęli Ci bardziej doświadczeni. Tomek Szymański dał prowadzenie swojej drużynie w 5 minucie. Biało-czerwono-zieloni atakowali zawcięcie i opłaciło się to w 12 minucie. Bramkę zdobył Radosław Sobolewski. Do przerwy zdążył trafić jeszcze Paweł Gawędzki i Vienna wygrywała 2:1. W drugiej odsłonie zaczęło się akcja za akcję. Vienna cofnęła się do obrony i bradzo rozsądnie rozgrywała taktycznie to spotkanie. Jego losy odmieniły się po kolejnym trafieniu Tomka Szymańskiego. Eurocash musiał ryzykować i się odsłaniać. Wykorzystali to napastnicy drużyny przeciwnej. Kilkukrotnie trafili po szybkich kontrach. Bardzo ładne bramki zdobyli Tomek Chrobak i niezawodny tego wieczoru Tomek Szymański. Na osłodę po strzale głową trafił Łukasz Szymborski w 40 minucie. Oststecznie wynik 6:2 dla Vienna Life. Do nich wędruje TYTUŁ MISTRZA JESIENI. Gratulacje dla beniaminka, ekipy EUROCHASH. Ciekawe co pokażą w kolejnym sezonie...