Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Na inaugurację II Ligi spotkały się drużyny PIT-RADWAR i METTLER-TOLEDO. Mecz rozpoczał się bardzo ciekawie bramką w 8' Grzegorza Świercza i szybką odpowiedzią Cristiana Arriagady już w kolejnej miniucie. Końcówka drugiej połowy należała jednak do Panów z PIT-RADWAR. W 18 minucie trafił Damian Pikuła a do przerwy wynik podwyższył ponownie Grzegorz Świercz. Po przerwie drużyna Mettler atakowała zaciekle i mieliśmy akcje po jednej i po drugiej stronie boiska. Wszystko mogło się jeszcze wydarzyć. Wiary drużynie Mettler dodał w 3o minucie strzelec poprzedniej bramki Cristian Arriagada. Panowie z Mettlera rzuculi się do ataku i zaryzykowali. W ostatniej minucie zostali jednak skarceni trafieniem Grzegorza Świercza, który zaliczył hat-trick tego wieczoru. 3 punkty powędrowały na konto drużyny PIT-RADWAR.

Kolejny mecz to spotkanie bardziej utytuowanej drużyny Vienna Life i mniej doświadczonej Multiconsult. Zaczęli ostro Panowie z Vienny i o mało nie podcięli skrzydeł swoim przeciwnikom. W 1' trafił Tomek Chrobak a już w 3' poprawił Paweł Gawędzki. Do przerwy wynik 3:1. Po zmianie stron sytuacja się już odmieniła. Do walki poderwał drużynę Tomasz Nowakowski strzelając w 35 i 38 minucie. W 40 trafił Jan Bryszewski a w ostatniej sekundzie panowie z Multiconsult mieli jeszcze rzut wolny. Momo wygrania tej połowy 3:2 całą rywalizację przegrali 4:5. 3 punkty na konto drużyny Vienna Life.

W trzecim spotkaniu wieczoru PANASONIC podejmował nową drużynę ale z dużym potecjałem, firmę EUROCASH. Panowie już w kolejce sparingowej pokazali dobrą postawę w meczu z ABC Parkiety. Do przerwy była to bardzo wyrównana gra. Rozpoczęli szybko zawodnicy Panasonic. W 2' trafił Mateusz Wypych. W 10" wyrównał Wojciech Banaszek. Do przerwy remis i gra zaczęła się na nowo w kolejnej odsłonie. W tej poszaleli Mariusz Jańczak (dwie asysty) oraz Maciej Michalski (asysta i dwie bramki) z Eurocash. Na osłodę trafił dla Panasonica Filip Kaczmarczyk w 32 minucie. Komplet punktów wędruje tego wieczoru do beniaminka a wynik 5:2.