Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

W pierwszym meczu tego wieczoru mistrz BENEFIT SYSTEMS podejmował beniaminka, zespół EUROCASH. Ci drudzy niestety przespali pierwsze pięć minut. Później mimo kontrolowania gry ciężko było zagrozić bramce Benefitu. Doświadczenie pierwszej drużyny poprzedniego sezonu pozwoliło przetrwać trudniejsze chwile i trafić do bramki Eurocashu dwukrotnie (Zbigniew Hanszke i Albert Pączek). Końcówka należała też do Eurocashu (trafili Maciej Michalski i Wojciech Banaszek) jednak zabrakło czasu na doprowadzenie do remisu. Ostatecznie 5:3 dla Benefit Systems.

Drugi mecz tego wieczoru to pojedynek drużyn walczących zawsze o tytul mistrza ligi. Ekipy ABC PARKIETY i KOKOSCHKA przystąpiły do spotkania z zamiarem zgarnięcia 3 oczek. Mimo dobrej dyspozycji Grzegorza Spytka i Adama Wardy,  który strzelił najładniejszą bramkę spotkania w samo okno, ekipa ABC musiała poczuć gorycz porażki. Zawodnicy Kokoschki zagrali precyzyjnie do bólu a kluczem do zwycięstwa była gra drużynowa i częste zmiany. Wynik końcowy 7:4 i Kokoschka samodzielnym liderem.

Ostatni mecz to pomiędzy PLUSA i VODKA JUNIORS zapewnił wiele emocji. Po długiej przerwie do składu Plusa wrócił Łukasz Noga, ostoja drużyny i zawodnik robiący różnicę na boisku. Mamy nadzieję, że kontuzje bedą go omijały szerokim łukiem i częściej będziemy mogli go oglądać w akcji. Więcej szczęscia miała ekipa Plusa minimalnie wygrywając z zawodnikami z Brazylii. Ci z kolei potwierdzają, że zawodnicy z tego kraju są świetnie wyszkoleni technicznie. Dziś brakło im jednak cierpliwości w konstruowaniu akcji. Plus zdobywa pierwsze punkty i wygrywa spotkanie 4:3.