Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

W pierwszym meczu I Ligi zagali pretendent do tytułu, ekipa ABC PARKIETY z ostatnią na ten moment w tabeli drużyną VODKA JUNIORS. Od początku było to spotkanie pod dyktando tych pierwszych. Luciano Sant'Ana dwoił się i troił by obudzić w drużynie ducha walki. Po drugiej stronie dzięki ładnej kombinacyjnej grze mógł szaleć i trafiać raz za razem Łukasz Krupa (7 bramek). Do przerwy 4:0 a ostatecznie 10:2 dla wielokrotnego mistrza ligi.

W kolejnym spotkaniu liderująca ekipa KOKOSCHKA podejmowała beniaminka EUROCASH. Tym drugim już dwukrotnie brakło niewiele do zdobycia kompletu punktów. Mecz był szybki i bardzo ciekawy. Pierwsza połowa nie dała odpowiedzi kto może spotkanie wygrać. Wyróżniali się w swoich drużynach Radosław Sobolewski i Maciej Markuszewski. Ten drugi zrobił znaczną przewagę w drugiej odsłonie spotkania i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo po trzech trafieniach. Ostatecznie wynik 5:2 i lider dopisuje na swoje konto 3 oczka.

Ostatnie spotkanie wieczoru pomiędzy ekipami PLUSA i BENEFIT SYSTEMS zawsze dostarcza wielu emocji. Tym razem poza wysokim poziomem było bardzo wyrównane. Po bramce Mateusza Tietza odpowiedział od razu Zbigniew Hanszke. Do przerwy 1:1 na tablicy wyników. W drugiej odsłonie w obu drużynach sporo kar minutowych i obie drużyny grywały w osłabieniu. Po trafieniu Tomasza Ścibora odpowiedział Krystian Pikuła i ostatecznie mecz kończy się zasłużonym podziałem punktów. Wynik 2:2