Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

W pierwszym czwartkowym meczu II ligi zagrały PIT-RADWAR i MULTICONSULT. Granatowi dominowali od 1. do 40. minuty. Potwierdzali to bramkami w każdej fazie meczu. Festiwal strzelecki urządzili sobie Marek Konopko (3 bramki i 2 asysty) i Krzysztof Lach (3 bramki). Pomarańczowi trafili trzykrotnie i tym razem nie udało zdobyć się choćby punktu. Mecz toczył się w miłej i sportowej atmosferze. Ostatecznie 7:3 dla PIT-RADWARU.

Drugi pojedynek to spotkanie drużyny PANASONIC i CLEVER. Tych pierwszych do zwycięstwa poprowadził będący w świetnej dyspozycji Kamil Ryński (3 bramki i 2 asysty). Drużyna Clevermimo ambitnej gry musi popracować nad taktyką, gdyż proste błędy w ustawieniu przyczyniły się do porażki. Widać w drużynie potencjał, który w kolejnych tygodniach powinien przynieść zwycięstwa na boiskach Areny. Ostatecznie bardziej doświadczona ekipa Panasonica wygrywa 6:3. Po dwóch kolejkach z kompletem punktów.

Mecz pomiędzy ekipą GOOGLE i wracającym na Arenę NFOŚiGW zapowiadał się bardzo interesująco. Nfoś w meczach kontrolnych prezentował bardzo dobrą formę a Panowie z Google'a grają swój drugi sezon w lidze. Widowisko okazało się być jednostronnym. Z minuty na minutę drużyna Google prezentowała się lepiej. Trzy razy trafił Grzegorz Anielak a dwukrotnie Wojciech Bisiński. Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 8:3 dla Google. Ekipa najpopularniejszej przeglądarki internetowej może okazać się czarnym koniem w tym sezonie. Po przerwie świąteczno-noworocznej Panowie chyba wyciągnęli wnioski z poprzedniego sezonu co zaprocentowało dobrą grą zarówno w ataku i obronie.