Infolinia Infolinia: +48 (22) 649-05-02

Zaufali nam:

Wyniki

Pierwszy mecz II Ligi tego wieczoru zapowiadał się bardzo interesująco. Lider tabeli, firma PANASONIC podejmował coraz lepiej spisującą się ekipę MULTICONSULT. Pierwszą połowę bardzo ładnie rozpoczęli pomarańczowi co przełożyło się na trafienie Pawła Lorencowicza w 10 minucie. Druga połowa to też przewaga Multiconsult ale i doskonała postawa bramkarza Panasonica dzięki której po udanych kontrach granatowi trafilli trzykrotnie. Ostatecznie 3:1 dla lidera tabeli.

W drugim spotkaniu zagrały ostatnie w tabeli ekipa NFOŚiGW i CLEVER. Mecz od poczatku rozgrywany był w nerwowej atmosferze. NFOŚiGW rozpoczął spotkanie bez jednego zawodnika i w tym czasie bramkę zdobyli przeciwnicy. Do przerwy 3:1 dla ekipy Clevera. Po przerwie równie emocjonujące spotkanie i kary minutowe dla zawodników. Po jednej z akcji Mateusz Cyran musiał zejśc z boiska ze skręconą kostką i obie drużyny grały już bez zawodników rezerwowych. Mecz w tej fazie był bardzo wyrównany jednak błędy przeciwnika w defensywie wykorzystywał Clever i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3.

Następny pojedynek patrząc na kolejność tabeli zapowiadał spore emocje. Zagrały ekipy GOOGLE i PIT-RADWAR. Okazało się jednak, że było to jednostronne widowisko. Nie był to wieczór drużyny GOOGLE, która widocznie osłabiona była po firmowym spotkaniu integracyjnym tego dnia ;) Pit-Radwar po skłądnych akcja zdobył 5 bramek. Doskonale Damianowi Pikule i Grzegorzowi Świerczowi asystował Rafał Goluch (4 asysty). Ostatecznie 5:0 dla granatowych.